Mantı..

Öylesine anlar vardır ki insanın bir hali diğer haline uymuyor.. İşte bu hallerde kendinize hakimiyet en büyük meziyetiniz olmalı.. desem de ipin ucunu bazen kaçırmamak elde değil..

Bazı olayları konuşmaları,yorumları,haberleri dinliyorsunuz es geçiyorsunuz. Bazı hallerde de evin içinde yüksek sesle karşınızdaki tv ekranına sanki alemin akıllısı gibi konuşanlara siz de cevap veriyorsunuz. Belki de sesinizi sõylediklerinizi duysalar susa duracaklar da duymuyorlar ne yazık ki..bu şekilde hareket edip cevap vermiyoruz diyen varsa da inanmam:)) 

Neden böyle olduk neyi paylaşamıyoruz hiç anlamış değilim. Anlayanlar da anlamayanlara bunları anlatamıyorsa vay halimize deyip.. mantı ile konuyu kapatıp, hani derler ya elinin hamuru ile her işe karışma tam da o hesap tenceredeki kaynar suya mantıyı koyup haşlıyoruz. Mantının sarmısaklı yoğurtsuzu veya hellimisizi olurda yağ,salça,pul kırmızı biber karışımı sos olmadan yenmesi olmaz. Pratik tadı güzel bu hamur yemeği için de mantı  her zamanki gibi evde derin dondurucuda mutfağın emrinde :)) 

Bu günden yarına ne yaşayacağımız her ne kadar da belli değilse de yaşadığımız her ana kattığınız değer hep artınız olsun 💕💕 


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s