Saat ..

​Neden bu kadar kötümser olduk? Ne zaman bu kadar negatif enerjiyi tüm toplum üzerine püskürtmek için zaman harcıyoruz hiç bilmiyorum. Anlamadım :(( 

Hiç bir şekilde sanki iyi bir durumu, olumlu gelişmeleri paylaşmak,paylaşırken motivasyon vurgusunu dile getirmeyi unutur gibi olduk. Bunun olumsuz etkileri yorumu yapanlara da yorumları dinleyenlere de asabiyet bozukluğu tabi strese bağlı olarak da sağlık sorunu vermektedir.. Elbette pembe bir dünyamız yok ama bunu renklendirmek,reklendirirken olumluya çevirmek elimizde..

Dizilerde yeni dönem başlarken bir çoğumuz bu dizilerin büyüsüne kapılmış vaziyetteyiz.  Kendimi de ayrı tutmuyorum elbette:))
Bazı diziler var ki insanı mevcut durumdaki aksi haberlerden,yorumlardan alıp dizi süresince mutlu etmeyi sağlıyor..

Kendinize ayıracağınız zamanlar da olmalı bu zaman içerisinde gittiğiniz,hizmet aldığınız yerlerin kadınlarda öncelikli kuaför ile güzellik ,spor salonları başta gelmektedir.
Gündem bu yerlerde de güncelliğini koruyor ancak tv den sadece müzik sesleri var haberler yok..
Saatlerin değiştirilmemesi konusunda esnaf memnun.. Sabah karanlıkta kalkmadığımız gibi akşam evimize aydınlıkta gitmek bizi yormuyor diyorlar. Bir bakıma haklılık paylarıda var..

Kıbrıs meselesi de gündemlerinde sadece anlaşma olmaz algısı ile var olan gündelik eskimiş yıpranmış bir konu haline gelmiş vaziyette var olan..Bir Kıbrıs müzakereleri..

Çevremizdeki her şeyde güzellik görebilmek meziyetimiz olsun derken hepimize, iyi geçecek bir hafta sonu sağlık getirsin diyorum.Hayatımızda; Sevgi,saygı hoşgörü ile empati ise rehberimiz..💕💕


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s